ثبت نام در وبینار «چگونه به مشتریان لجباز، بیمه عمر بفروشیم؟!!!» آغاز شد... اطلاعات بیشتر و ثبت نام...

Arrow up
Arrow down
Google+
Bm
ورود اعضاء

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار
پرینت

لینکهای دانلود فیلم وبینار «فروش به مشتریان شکاک»

مدیر سایت   .   بدون مجموعه

باسلام!

احتراماً لینک دانلود فیلم ضبط شده وبینار «فروش بیمه های عمر به مشتریان شکاک» به شرح زیر در اختیار شما قرار گرفته است.

از اینکه در حفظ لینک‌ها و فیلم‌ها کوشا بوده و به قانون کپی‌رایت احترام می‌گذارید پیشاپیش از شما سپاسگزاریم...

 

لینک دانلود اسلایدهای وبینار (حجم: 1.6 مگابایت)

 

لینک‌های دانلود فیلم وبینار:

- دانلود قسمت اول (حجم: 56 مگابایت)

- دانلود قسمت دوم (حجم: 57 مگابایت)

- دانلود قسمت سوم (حجم: 57 مگابایت)

- دانلود قسمت چهارم (حجم: 58 مگابایت)

- دانلود قسمت پنجم (حجم: 56 مگابایت)

- دانلود قسمت ششم (حجم: 41 مگابایت)

 

پرینت

باشگاه مشتریان بیمه مارکتینگ افتتاح شد...

مدیر سایت   .   بدون مجموعه

نمی دانیم که آیا شما هم متوجه یک نکته عجیب و تأمل برانگیز درباره صنعت بیمه و نمایندگان، کارگزاران و شرکت های خدمات بیمه کشورمان شده اید یا خیر؟!

اینکه درحال حاضر بیش از ۳ یا ۴ سال است که صنعت بیمه این کشور، مخصوصاً در حوزه بیمه های عمر و زندگی، شاهد یک پدیده یا اعجوبه فروش نبوده است! این درحالیست که طی یک دهه گذشته تا همین ۳ یا ۴ سال پیش، تقریباً هر سال، دو، سه یا چند پدیده فروش از بین نمایندگان، کارگزاران و شرکت های خدمات بیمه با تیم ها و شبکه های فروش چند ده نفره سر بر می آوردند و تحسین همگان را در صنعت بیمه کشور بر می انگیختند…

اما از ۳ یا ۴ سال پیش به این طرف، چه اتفاقی اُفتاده یا بهتر بگوییم چه تغییری در صنعت و بازار بیمه کشورمان ایجاد شده که نه تنها سبب عدم پیدایش پدیده های فروش طی این چند سال گردیده، بلکه دانه درشت های فروشندگی با پورتفوی های چند ده میلیاردی را نیز یکی پس از دیگری در کام خود می بلعد و سالی نیست که شاهد از هم پاشیدن و گسستن شبکه های فروش این غول های فروشندگی در کشور نباشیم…؟!!!

شاید بهترین پاسخ به این پرسش را باید در کتاب «سیاره مشتری» نوشته «حامد عسگری» جستجو کنیم. در فصل چهارم این کتاب به تفاوت اساسی میان دو واژه «کالا» و «محصول/خدمت» اشاره شده است:

جالب است بدانید یک محصول یا خدمت اگر فاقد هرگونه مزیت رقابتی در یک بازار هدف خاص باشد، درواقع فقط یک کالا محسوب می شود! کالاها صرفاً بر پایه قیمت فروخته می شوند. زیرا هیچگونه مبنایی برای متمایز شدن از سایر کالاهای مشابه در نظر مشتری ندارند. بنابراین مشتری چون همه کالاها را شبیه هم می بیند، به دنبال کالایی با کمترین قیمت ممکن می گردد و بدین ترتیب، تلاش برای ایجاد تمایز، به تلاشی عبث برای کاهش قیمت منجر می شود.

گِره کار بسیاری از نمایندگان بیمه امروزی دقیقاً همین است. آنها به واقع، از بیمه عمر، در نظر مردم، یک کالا (و نه یک محصول یا خدمت) ساخته اند. غافل از اینکه قانون موفقیت در کسب و کار می گوید:

امروزه تقریباً غیر ممکن است که یک کسب و کار، بتواند با فروش یک «کالا» به موفقیت برسد! دقیقاً به همین خاطر است که بسیاری از نمایندگان بیمه، در کوتاه مدت، شکست را تجربه می کنند و از ادامه مسیر، دلسرد می شوند. وقتی هم که به جای میدان تمایز در میدان قیمت بجنگید، خود به خود به سمت نرخ شکنی و کارمزد فروشی روی خواهید آورد که امروزه نمونه های آن را نه در سطح نمایندگی ها، بلکه حتی در سطح برخی از شرکت های بزرگ بیمه هم می بینیم…!

برای همین است که هر از گاهی می شنویم که فلان شرکت یا نماینده بیمه، بر اثر دامپینگ و نرخ شکنی یا تخفیف و تقسیط های بی برنامه، تعطیل شده است. زیرا آنها بیمه را به چشم یک کالا و نه یک محصول یا خدمت می بینند…! بنابراین صرفاً زمانی می توانید بر روی بیمه نامه ای که می فروشید، ناممحصول یا خدمت را بگذارید که دارای یک مزیت رقابتی و یک فایده قابل لمس برای مشتری باشید.

به طور مثال امروزه اگر به بیمه های عمر هر شرکت بیمه ای نگاه کنیم، تقریباً هیچ تفاوت فاحشی به عنوان یک مزیت رقابتی ملموس برای مشتری، نخواهیم یافت. به عبارت دیگر، پلان بیمه ای تمامی شرکت های بیمه تقریباً یکی شده است. اینجاست که مشتری، بیمه را صرفاً به چشم یک کالا (و نه یک محصول یا یک خدمت) می بیند و بدیهی است که فقط به دنبال کمترین نرخ حق بیمه می گردد و اگر واقعاً قصد خرید بیمه را داشته باشد دیگر برایش فرقی نمی کند که از این نمایندگی بخرد یا از آن نمایندگی؛ زیرا مشتری فقط به دنبال یک چیز است: «کدام نمایندگی، حق بیمه کمتری دریافت می کند؟!»

این همان «حلقه گمشده» است که طی ۳ یا ۴ سال اخیر، چنین رکودی را به صنعت بیمه کشور و مخصوصاً به بزرگان فروش در حوزه بیمه های عمر تحمیل نموده است...

ادامه مطلب...

پرینت

پرداخت ناموفق...!

مدیر سایت   .   بدون مجموعه

کاربر گرامی

متأسفانه پرداخت شما ناموفق بوده است.

چنانچه وجه مربوطه از حساب شما کسر گردیده، مطابق با قوانین سیستم بانکی، تا 72 ساعت آینده به حساب شما مسترد خواهد شد. در غیراینصورت مراتب را از طریق تماس با شماره 47621414-021 پیگیری نمایید.

باتشکر

واحد پشتیبانی فروش

وبسایت آموزشی بیمه مارکتینگ

پرینت

ثبت شکایات

مدیر سایت   .   بدون مجموعه

جهت ثبت هرگونه شکایت، انتقاد یا پیشنهاد از یکی از روشهای زیر استفاده نمایید:

روش اول) ارسال ایمیل به: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

روش دوم) ارسال پیامک به: 5000100054

باتشکر

گروه آموزش و مشاوره بیمه مارکتینگ

پرینت

راهنمای طراحی و اجرای کمپین های تبلیغات دیجیتالی هدفمند

مدیر سایت   .   بدون مجموعه

امروزه دنیای دیجیتالی در تمامی جنبه های زندگی و کار افراد توسعه پیدا کرده و استفاده از ابزارهای دیجیتالی یکی از الزامات اصلی زندگی هر فردی شده است. در این میان، ضریب نفوذ بالای اینترنت در کشور با عددی حدود ۷۴ درصد، توسعه استفاده از ابزارهای دیجیتالی شخصی همراه با ویژگی های منحصر به فرد این ابزارها از قبیل شخصی بودن، در دسترس بودن، قابلیت انتخاب مخاطبان هدف، تعاملی بودن، قابلیت سنجش اثر بخشی و در نهایت، هزینه پایین اطلاع رسانی و تبلیغات در آنها، این رسانه های دیجیتالی را تبدیل به یکی از مهمترین و اثربخش ترین رسانه های تبلیغاتی نموده است.

هر چند که روندهای تبلیغات در جهان حاکی از این است که امروزه، رسانه های دیجیتالی تبدیل به یکی از مهمترین رسانه تبلیغاتی شرکت ها شده است و شرکتها برنامه های تبلیغات دیجیتالی گسترده خود را در حال برنامه ریزی و اجرا دارند، لذا گاها شرکتها قادر به بهره گیری مناسب از این رسانه های نوین و ارزشمند نمی باشند. بخش عمده این مشکلات را می توان در عدم برنامه ریزی و پیشبرد موضوع در قالب کمپین های تبلیغات دیجیتالی جامع، عدم توجه به ویژگیها و الزامات خاص این رسانه های دیجیتالی و در نهایت توجه اندک به تعریف دقیق بازار هدف و بهره گیری از ویژگی های هدفمندسازی رسانه ها عنوان نمود.

از این رو شکی نیست که توجه به توسعه دانش کاربردی تبلیغات دیجیتالی و آشناسازی مدیران شرکتها با نحوه برنامه ریزی و اجرای کمپین های تبلیغاتی دیجیتالی هدفمند، بایستی مورد توجه خاص قرار گیرد. در این راستا می توان مراحل پایه ای زیر را برای پیشبرد کمپین های تبلیغات دیجیتالی هدفمند با اثربخشی بالا پیشنهاد نمود:

- اهداف خود را از تبلیغات دیجیتالی به صورت دقیق مشخص نمایید. به اصطلاح تعیین کنید این کمپین تبلیغاتی قرار است چه مشکلاتی را حل نموده یا شما را در رسیدن به چه اهداف کسب و کاری یاری نماید. فراموش نکنید تعیین دقیق اهداف کمپین تبلیغاتی شما، اولین و مهمترین اقدام شما در توسعه یک کمپین اثربخش خواهد بود.

- استراتژی برند را پیشرانه و مبنای هویت دیجیتال خود قرار دهید. هماهنگی میان هویت دیجیتالی شما با استراتژی برند، ضمن تقویت جایگاه برند شما در بازار، موجب ایجاد هم افزایی در انتقال پیام شما به مخاطبان بازار هدف خواهد شد. ضمن اینکه تبلیغات برندینگ می تواند با بالا بردن اعتبار حرفه ای شما، جایگاه شما را در بازار تقویت نموده و بر روند توسعه فروش شما در بازار هدف بیفزاید.

- مخاطبان خود را به درستی شناسایی و تعریف نمایید. تعیین و کسب شناخت مناسب از بازار هدف، یکی از مهمترین اقدامات شما در طراحی و پیشبرد یک کمپین تبلیغات دیجیتالی موفق خواهد بود. لذا بر اساس معیارهای بخش بندی مناسب، بخش های بازار را تعریف کرده و سپس سعی کنید تا شناخت مناسبی را از هر بخش به دست آورید. توسعه پروفایل شخصیتی خریداران یکی از بهترین ابزارهای شما برای شناخت مشتریان بازار هدف خواهد بود.

- پیام خود را به درستی تعریف و به صورت خلاقانه ای توسعه دهید. مهمترین چیزی که از شما در بازار منتشر خواهد شد، پیام تبلیغاتی شما خواهد بود. توجه به مخاطبان، بهره گیری از خلاقیت در توسعه پیام و نیز استفاده از قدرت تعاملی رسانه های دیجیتال، بایستی از مهمترین توجهات شما در توسعه یک پیام خلاقانه مناسب خواهد بود.

- رسانه های دیجیتال خود را بر اساس عوامل بالا تعیین نمایید. در فضای دیجیتال شما این امکان را دارید تا بر اساس جامعه هدف، مخاطبان و پیام طراحی شده، از رسانه های مناسب بهره ببرید. لذا با بهره گیری از امکانات و قدرت رسانه های دیجیتال، هدفمندی و دسترسی مناسب به مخاطبان بازار هدف را در بالاترین سطح به اجرا بگذارید. همچنین با برنامه ریزی مناسب رسانه های دیجیتالی، مسیر دستیابی به اهداف تعیین شده برای کمپین را هموار نمایید.

- بودجه تبلیغات دیجیتال خود را تعیین نمایید. اصولاً هزینه های تبلیغات در رسانه های دیجیتالی به قدری پایین است که بعید است شرکتی، حتی شرکتهای متوسط و کوچک، محدودیتهای بودجه ای خاصی در این زمینه داشته باشند. با اینحال لازم است تا بودجه بندی کمپین خود را به دقت مشخص نمایید.

- کمپین تبلیغات دیجیتالی خود را به دقت ارزیابی نمایید. به منظور توسعه کمپین های اثربخش، لازم است تا پس از انجام هر کمپین، اثربخشی هر کمپین بر اساس اهداف تعیین شده مورد ارزیابی قرار گیرد. قابل ذکر است رسانه های دیجیتال، معیارهای قابل سنجشی از عملکرد کمپین در حوزه مشتریان به شما ارائه می نمایند و قدرت ارزیابی شما را از کمپین های اجرا شده، بالا می برند.

- لیدهای ایجاد شده را به دقت و بر اساس اهداف کمپین رصد نمایید. تبلیغات، تازه ابتدای راه است و این شما هستید که با تدوین برنامه های مناسب می توانید لیدهای (سرنخ های فروش) ایجاد شده را توسعه داده و به فروش تبدیل کنید و از منافع آنها در بلند مدت بهره مند شوید. لذا با توسعه برنامه مدون در حوزه ارتباط با مشتریان، لیدهای ایجاد شده را در مسیر فروش پیش برده و اثربخشی کمپین را نیز در بلندمدت بسنجید.

در این راستا و با هدف توسعه دانش حرفه ای و کاربردی در حوزه طراحی و اجرای کمپین های دیجیتالی هدفمند، با تاکید بر محورهای فوق الذکر، برای اولین بار کنفرانس تخصصی تبلیغات دیجیتالی در 26 دی ماه سال جاری در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد برگزار می گردد. این کنفرانس تاکید ویژه ای بر توسعه تبلیغات دیجیتالی هدفمند به منظور پوشش دهی به اهداف تبلیغات شرکت ها و نیز ایجاد بالاترین سطح دسترسی و اعتبار در بازار هدف شرکتها دارد تا بتواند با افزایش اثربخشی کمپین های تبلیغاتی، بهترین نتایج را برای آنها ایجاد نماید. در این کنفرانس سعی خواهد شد تا با انتقال دانش تخصصی و کاربردی ازطریق سخنرانی اساتید، مشاوران و مدیران متخصص حوزه تبلیغات و دیجیتال و نیز ارائه تجربیات و نتایج کمپین های موفق دیجیتالی، زمینه ای را برای کسب دانش و تجربه برای صاحبان کسب و کار و مدیران بازاریابی و تبلیغات فراهم آورد.

علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت کنفرانس تبلیغات دیجیتالی به آدرس www.DigiAdConf.ir مراجعه نمایند.