دومین شماره مجله الکترونیکی بیمه مارکتینگ منتشر شد ! دریافت مجله

اولین و جامع ترین اپلیکیشن «بانک مقررات و آیین نامه های صنعت بیمه» منتشر شد…

اپلیکیشن «بانک مقررات و آیین نامه های صنعت بیمه»

حامد عسگری مقالات عمومی   ۱ نظر

اولین و جامع ترین اپلیکیشن «بانک مقررات و آیین نامه های صنعت بیمه» منتشر شد…

- تاکنون چندبار در حین جلسه ملاقات فروش، لزوم ارائه یک ماده قانونی در رابطه با بیمه نامه ای که در حال ارائه آن به مشتری بوده اید را احساس کرده اید؟

- تاکنون چندبار به دنبال پاسخ یک سؤال فنی درباره یک بیمه نامه خاص بوده اید ولی برای یافتن آن، نااُمید شده اید؟

- تاکنون چندبار درباره بیمه نامه ای خاص، شک و شبهه ای برای خودتان یا مشتری تان پیش آمده اما نمی دانستید پاسخ به آن شک و شبهه را در کجا باید پیدا کنید؟

- تاکنون چندبار احساس کرده اید تسلط به قوانین بیمه و بیمه گری، می توانست راهگشای شما در فروش و متقاعدسازی مشتری باشد؟

- تاکنون چندبار با نمایندگان و بیمه گرانی مواجه شده اید که پاسخ هر پرسشی درباره هر نوع بیمه نامه ای را می دانستند و آرزو کرده اید که روزی شما نیز به چنین سطحی از تسلط دست یابید؟

- تاکنون چندبار در حین تکمیل فرم پرسشنامه یک بیمه نامه خاص، دچار تردید و دو دلی در تنظیم شرایط و پوشش های بیمه نامه شده اید؛ چون نمی دانستید قانون، درباره آن پوشش خاص چه می گوید؟

- تاکنون چندبار در پاسخ به این پرسشِ مشتری که چه مواردی تحت پوشش فلان بیمه نامه خاص نمی باشد و استثنائات آن بیمه نامه چه چیزهایی هستند، دچاز اضطراب و استرس ناشی از عدم آگاهی و اطمینان شده اید؟

- تاکنون چندبار نیازمند این بوده اید که هر آنچه قانون و آیین نامه در ارتباط با بیمه نامه ای خاص (مثلاً بیمه بدنه اتومبیل یا بیمه مسئولیت و…) را تنها با جستجوی عبارت «بیمه بدنه» یا «مسئولیت» و غیره،  یکجا و آنی، پیش روی چشمان شما قرار گیرد؟

- تاکنون چندبار نیازمند این بوده اید که تنها با جستجو و تایپ یک کلمه، عبارت یا بخشی از یک جمله، متن کامل آیین نامه ای که حاوی آن کلمه، عبارت یا جمله است، پیش روی شما باز شود؟

بیایید فقط برای چند ثانیه، با خود فرض کنید که شما تک تک قوانین و مقررات و آیین نامه های صنعت بیمه را جمله به جمله، کلمه به کلمه و حرف به حرف، از بَر هستید و هر زمان که اراده کنید، هر بخشی از هر قانون و آیین نامه ای در صنعت بیمه را با ذکر تمامی جزئیات آن، بر زبان می آورید…!!!

واقعاً تصور چنین احاطه و تسلطی بر قوانین و مقررات و آیین نامه های صنعت بیمه، تا چه حد می تواند قدرت و اعتماد به نفس را در شما به عنوان یک نماینده یا فروشنده بیمه تقویت کند؟

همه ما می دانیم که میوه درخت دانش و آگاهی، «اعتماد به نفس» است. و همه ما نیز می دانیم که پایه ای ترین ستون و زیربنای موفقیت کسی که در حوزه فروش و بازاریابی فعالیت می کند، چیزی نیست جز «اعتماد به نفس»

از طرف دیگر، از هر کارشناس و صاحب نظری در حوزه بازاریابی بپرسیم اولین اصل فروشندگی چیست بلادرنگ با این پاسخ مواجه خواهیم شد:

«شناخت کامل محصولی که می فروشیم!»

محصولی که ما می فروشیم بیمه است و شناخت بیمه، یعنی شناخت مقررات و آیین نامه های مرتبط با صنعت بیمه…

نکته جالبی درباره اغلب مشاغل وجود دارد و آن اینکه اگر به یک مترجم نگاه کنید، حتماً کتاب دیکشنری، نرم افزار یا ابزاری را درون کیف یا جیب او پیدا خواهید کرد که با مراجعه به آن، معنای لغاتی که نمی داند را می یابد… یا مثلاً اگر به یک قاضی نگاه کنید، حتماً کتاب یا نرم افزاری همراه وی می یابید که به واسطه آن، هر شک و شبهه ای را درباره قوانین حقوقی و جزایی را رفع می کند…

نماینده، کارگزار یا فروشنده بیمه ای که کتاب، نرم افزار یا ابزاری برای مراجعه سریع در جهت رفع شبهات قانونی بیمه در اختیار ندارد، همچون مترجم یا وکیلی است که ابزار فوق را در اختیار نداشته باشد و خب! همه ما می دانیم نتیجه ترجمه آن مترجم یا قضاوت آن قاضی بدون در اختیار داشتن منبع آگاهی و دانش مرتبط با شغلشان چه خواهد شد…

اما حتماً شما نیز بارها در جریان مشاوره های فروش خود، به این نکته فکر کرده اید که چقدر خوب بود اگر منبعی وجود می داشت که فارغ از کتاب قوانین و مقررات بیمه و بدون نیاز به اینترنت و ورود به وبسایت بیمه مرکزی و… می شد به شکلی طبقه بندی شده و با امکان جستجوی سریع و بدون نیاز به اینترنت یا حمل کتاب های سنگین وزن مقررات بیمه، به مجموعه قوانین و مقررات و آیین نامه های صنعت بیمه دسترسی فوری داشت!

و حالا تمامی امکانات، منابع و دسترسی های فوق، تحت قالب یک اپلیکیشن موبایلی، توسط گروه آموزش و مشاوره بیمه مارکتینگ، تولید و به صنعت بیمه کشور عرضه گردیده است.

اپلیکیشن «بانک مقررات و آیین نامه های صنعت بیمه» حاصل تلاشی پنج ماهه از دپارتمان طراحی وب و اپلیکیشن بیمه مارکتینگ است که هم اکنون می توانید نسبت به دانلود و نصب آن بر روی تلفن همراه یا تبلت اندرویدی خود اقدام نمایید.

ذکر این نکته الزامیست که درحال حاضر، فقط نسخه اندروید این اپلیکیشن عرضه گردیده و بسته به میزان استقبال نمایندگان، کارگزاران و فعالان صنعت بیمه، در آینده ای نزدیک نسبت به عرضه نسخهIOS این اپلیکیشن اقدام خواهد شد.

…………………………………………….

دانلود و نصب اپلیکیشن، رایگان است

(با پرداخت درون برنامه ای)

……………………………………………………………….

توجه I: این اپلیکیشن به صورت پرداخت درون برنامه ای عرضه گردیده است. بدین معنا که شما می توانید نسخه کامل اپلیکیشن را به صورت رایگان بر روی تلفن همراه یا تبلت خود نصب کنید. اما برای دسترسی به تمامی محتوا و امکانات اپلیکیشن، می بایست مبلغ ۱۱،۷۰۰ تومان پرداخت نمایید. به این رقم، مبلغ ۱،۰۵۳ تومان مالیات افزوده می شود و جمع مبلغ پرداختی توسط شما ۱۲،۷۵۳ تومان می باشد. این مبلغ، یک بار برای همیشه از جانب شما پرداخت می شود و هر بار که اپلیکیشن را بر روی تلفن همراه یا تبلت خود، پاک کرده و مجدداً نصب نمایید، نیازی به پرداخت دوباره وجه نخواهید داشت.

……………………………………………………………….

توجه II: این اپلیکیشن به گونه ای طراحی شده که بر روی هر دستگاه موبایل یا تبلت، فقط نیازمند یک نوبت پرداخت باشد. اما چنانچه بخواهید اپلیکیشن را بر روی دو یا چند دستگاه مختلف نصب کنید، نیازمند این خواهید بود که به ازای هر دستگاه، یک بار اقدام به پرداخت وجه نمایید. لطفاً به این مسئله توجه کافی داشته باشید.

……………………………………………………………….

تصاویری از صفحات اپلیکیشن پس از نصب بر روی موبایل یا تبلت شما:

 

روش های دریافت و نصب اپلیکیشن:

»» روش اول (روش پیشنهادی ما):

توسط موبایل یا تبلت خود، به «کانال تلگرام بیمه مارکتینگ» در آدرس زیر مراجعه کرده و سپس بر روی فایل نصبی اپلیکیشن کلیک (تاچ) کرده و به سادگی هرچه تمام تر، اپلیکیشن را بر روی دستگاه اندرویدی خود نصب کنید (این روش، هم برای افراد مبتدی و هم برای حرفه ای ها، ساده ترین و سریع ترین روش ممکن برای نصب اپلیکیشن می باشد).

نصب اپلیکیشن از طریق کانال تلگرام بیمه مارکتینگ

https://telegram.me/bimehmarketingchannel

و یا:

bimehmarketingchannel@

»» روش دوم:

بر روی لینک زیر کلیک کرده و پس از دانلود فایل نصبی اپلیکیشن، آن را به صورت دستی بر روی دستگاه اندرویدی خود نصب کنید (این روش ممکن است اندکی برای افراد مبتدی، مشکل و پیچیدگی ایجاد نماید).

نصب اپلیکیشن از طریق دریافت لینک دانلود

.

» چرا این اپلیکیشن بر روی مارکت کافه بازار یا سایر مارکت های اندرویدی منتشر نشده است؟

برخی از سیاست های این مارکت های اندرویدی، با سیاست گذاری های مجموعه بیمه مارکتینگ همخوانی نداشته و به همین دلیل از انتشار این اپلیکیشن بر روی مارکت های اندرویدی خودداری نموده ایم. چنانچه در آینده، همخوانی لازم ایجاد شود، قطعاً اپلیکیشن بر روی مارکت های مختلف منتشر خواهد شد.

» آیا امکان تولید اپلیکیشن هایی با کاربردهای دیگر در صنعت بیمه نیز از سوی مجموعه بیمه مارکتینگ وجود دارد؟

خوشبختانه در همین زمان، دپارتمان طراحی وب و اپلیکیشن مجموعه بیمه مارکتینگ درحال تولید اپلیکیشن هایی متنوع و کاربردی ویژه صنعت بیمه می باشد که به زودی اخبار خوبی در این زمینه منتشر خواهد شد.

چنانچه پیشنهادی برای تولید اپلیکیشن هایی با کاربردهای خاص که مدنظر شما باشد دارید می توانید از طریق ایمیل زیر آن را با ما در میان بگذارید:

app.bimehmarketing@gmail.com

باتشکر

گروه آموزش و مشاوره بیمه مارکتینگ

بازتاب از سایت

1 نظر

  • behnam

    |

    سلام وقت بخیر

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید