دومین شماره مجله الکترونیکی بیمه مارکتینگ منتشر شد ! دریافت مجله

باشگاه مشتریان بیمه مارکتینگ افتتاح شد…!

باشگاه مشتریان بیمه مارکتینگ افتتاح شد...

حامد عسگری مقالات عمومی   بدون نظر

نمی دانیم که آیا شما هم متوجه یک نکته عجیب و تأمل برانگیز درباره صنعت بیمه و نمایندگان، کارگزاران و شرکت های خدمات بیمه کشورمان شده اید یا خیر؟! اینکه درحال حاضر بیش از ۳ یا ۴ سال است که صنعت بیمه این کشور، مخصوصاً در حوزه بیمه های عمر و زندگی، شاهد یک پدیده یا اعجوبه فروش نبوده است! این درحالیست که طی یک دهه گذشته تا همین ۳ یا ۴ سال پیش، تقریباً هر سال، دو، سه یا چند پدیده فروش از بین نمایندگان، کارگزاران و شرکت های خدمات بیمه با تیم ها و شبکه های فروش چند ده نفره سر بر می آوردند و تحسین همگان را در صنعت بیمه کشور بر می انگیختند…

اما از ۳ یا ۴ سال پیش به این طرف، چه اتفاقی اُفتاده یا بهتر بگوییم چه تغییری در صنعت و بازار بیمه کشورمان ایجاد شده که نه تنها سبب عدم پیدایش پدیده های فروش طی این چند سال گردیده، بلکه دانه درشت های فروشندگی با پورتفوی های چند ده میلیاردی را نیز یکی پس از دیگری در کام خود می بلعد و سالی نیست که شاهد از هم پاشیدن و گسستن شبکه های فروش این غول های فروشندگی در کشور نباشیم…؟!!!

شاید بهترین پاسخ به این پرسش را باید در کتاب «سیاره مشتری» نوشته «حامد عسگری» جستجو کنیم. در فصل چهارم این کتاب به تفاوت اساسی میان دو واژه «کالا» و «محصول/خدمت» اشاره شده است:

جالب است بدانید یک محصول یا خدمت اگر فاقد هرگونه مزیت رقابتی در یک بازار هدف خاص باشد، درواقع فقط یک کالا محسوب می شود! کالاها صرفاً بر پایه قیمت فروخته می شوند. زیرا هیچگونه مبنایی برای متمایز شدن از سایر کالاهای مشابه در نظر مشتری ندارند. بنابراین مشتری چون همه کالاها را شبیه هم می بیند، به دنبال کالایی با کمترین قیمت ممکن می گردد و بدین ترتیب، تلاش برای ایجاد تمایز، به تلاشی عبث برای کاهش قیمت منجر می شود.

گِره کار بسیاری از نمایندگان بیمه امروزی دقیقاً همین است. آنها به واقع، از بیمه عمر، در نظر مردم، یک کالا (و نه یک محصول یا خدمت) ساخته اند. غافل از اینکه قانون موفقیت در کسب و کار می گوید:

امروزه تقریباً غیر ممکن است که یک کسب و کار، بتواند با فروش یک «کالا» به موفقیت برسد! دقیقاً به همین خاطر است که بسیاری از نمایندگان بیمه، در کوتاه مدت، شکست را تجربه می کنند و از ادامه مسیر، دلسرد می شوند. وقتی هم که به جای میدان تمایز در میدان قیمت بجنگید، خود به خود به سمت نرخ شکنی و کارمزد فروشی روی خواهید آورد که امروزه نمونه های آن را نه در سطح نمایندگی ها، بلکه حتی در سطح برخی از شرکت های بزرگ بیمه هم می بینیم…!

»» ورود به وبسایت باشگاه مشتریان بیمه مارکتینگ ««

برای همین است که هر از گاهی می شنویم که فلان شرکت یا نماینده بیمه، بر اثر دامپینگ و نرخ شکنی یا تخفیف و تقسیط های بی برنامه، تعطیل شده است. زیرا آنها بیمه را به چشم یک کالا و نه یک محصول یا خدمت می بینند…! بنابراین صرفاً زمانی می توانید بر روی بیمه نامه ای که می فروشید، نام محصول یا خدمت را بگذارید که دارای یک مزیت رقابتی و یک فایده قابل لمس برای مشتری باشید.

به طور مثال امروزه اگر به بیمه های عمر هر شرکت بیمه ای نگاه کنیم، تقریباً هیچ تفاوت فاحشی به عنوان یک مزیت رقابتی ملموس برای مشتری، نخواهیم یافت. به عبارت دیگر، پلان بیمه ای تمامی شرکت های بیمه تقریباً یکی شده است. اینجاست که مشتری، بیمه را صرفاً به چشم یک کالا (و نه یک محصول یا یک خدمت) می بیند و بدیهی است که فقط به دنبال کمترین نرخ حق بیمه می گردد و اگر واقعاً قصد خرید بیمه را داشته باشد دیگر برایش فرقی نمی کند که از این نمایندگی بخرد یا از آن نمایندگی؛ زیرا مشتری فقط به دنبال یک چیز است: «کدام نمایندگی، حق بیمه کمتری دریافت می کند؟!»

این همان حلقه گمشده است که طی ۳ یا ۴ سال اخیر، چنین رکودی را به صنعت بیمه کشور و مخصوصاً به بزرگان فروش در حوزه بیمه های عمر تحمیل نموده است.

«حامد عسگری» در کتاب «سیاره مشتری» معتقد است تا زمانی که یک نماینده یا کارگزار بیمه نتواند به ۳ سؤال سرنوشت ساز زیر، پاسخی قانع کننده بدهد، هیچ تضمین و گارانتی برای آینده وی در صنعت بیمه این کشور وجود نخواهد داشت:

 1. چرا مردم باید به جای اینکه پول های خود را در بانک ها سرمایه گذاری و سپرده گذاری کنند، از شما بیمه عمر بخرند؟!
 2. چرا مردم باید یک شبه، بر بی اعتمادی ذاتی خودشان به صنعت بیمه غلبه کنند و رو به خرید بیمه، آن هم از نوع «عمر» بیاورند که درواقع، قولی برای ۲۰ یا ۳۰ سال دیگر است؟!
 3. چرا مردم به جای خرید بیمه عمر از صدها یا هزاران نماینده بیمه دیگر که همین بیمه نامه را گاهی حتی با پوشش ها و نرخ سودهای بالاتر و بهتر می فروشند، از «شما» بخرند؟!
حال زمان آن است تا به این نکته بپردازیم که باشگاه مشتریان بیمه مارکتینگ چیست و چرا و چگونه می تواند همان حلقه گمشده صنعت بیمه امروز در کشور ما باشد؟!

کاملاً بدیهی است اگر ابزار، روش، وسیله یا راهی وجود می داشت که می توانست هم زمان، به هر سه سؤال فوق، پاسخ هایی قانع کننده ارائه دهد، دیگر مانعی بر سر راه فروش بیمه و به خصوص بیمه های عمر باقی نمی ماند…

مفتخریم از اینکه اعلام کنیم مجموعه بیمه مارکتینگ پس از ۳ سال تلاش بی وقفه، سرانجام موفق به ارائه راهکاری در قالب باشگاه مشتریان بیمه مارکتینگ گردیده است. به طور خلاصه، خدمات این باشگاه در قالب ارائه کارت های تخفیف بانکی (یک کارت عابر بانک صادر شده از بانک پاسارگاد) در راستای ارائه تخفیف های ۱۵ الی ۵۰ درصدی به بیمه گذاران و بیمه شدگان نمایندگی، کارگزاری یا شرکت خدمات بیمه شما در زمینه های زیر است:

 • دندانپزشکی
 • چشم پزشکی
 • عینک
 • اُپتومتریست
 • رادیولوژی
 • آزمایشگاه
 • درمان چاقی و لاغری
 • مشاوره درمانی
 • ماموگرافی
 • درمان دیابت
 • لاپاروسکوپی
 • سونوگرافی
 • فیزیوتراپی
 • پوست، مو و زیبایی
 • طب سنتی
 • طب سوزنی
 • ماساژ درمانی
قیمت هر عدد کارت اشتراک این باشگاه برابر با ۶۸،۰۰۰ تومان برای مدت یک سال می باشد.

 در حال حاضر دستگاههای کارتخوان (POS) مخصوص باشگاه در بیش از ۷۱ مرکز درمانی در حوزه های درمانی فوق، در استان های تهران و البرز، به عنوان مراکز درمانی طرف قرارداد باشگاه مشتریان بیمه مارکتینگ نصب شده و این مراکز هم اکنون مشغول ارائه خدمات درمانی به بیمه گذاران و بیمه شدگان نمایندگان، کارگزاران و شرکت های خدمات بیمه عضو در این باشگاه می باشند. (جهت مشاهده لیست مراکز طرف قرارداد باشگاه، به منوی اصلی سایت، گزینه “مراکز و تعرفه ها” مراجعه نمایید)

»» ورود به وبسایت باشگاه مشتریان بیمه مارکتینگ ««

خبر خوب اینکه به زودی، مراکز رفاهی شامل رستوران، فست فود، سینما، تأتر، استخر، سونا و جکوزی، بوتیک ها و برندهای معتبر پوشاک و… نیز به مجموعه مراکز طرف قرارداد باشگاه مشتریان بیمه مارکتینگ خواهند پیوست تا تنوع و تعدد بیشتری در اختیار بیمه گذاران و بیمه شدگان شما قرار گیرد.

بنابراین، به طور خلاصه می توان گفت شما با اخذ نمایندگی باشگاه مشتریان بیمه مارکتینگ، قادر خواهید بود تا کارت های اشتراک این باشگاه را با قیمت ۶۸،۰۰۰ تومان به بیمه گذاران و بیمه شدگان خود عرضه نمایید که البته ۲۵% از این مبلغ برابر با ۱۷،۰۰۰ تومان نیز به عنوان پاداش فروش به شما ارائه می شود که با هر بار تمدید اشتراک از سوی مشتری، این مبلغ مجدداً به شما پرداخت می گردد! (مشاهده جدول پاداش های فروش)

مطابق با محاسبه ای که توسط واحد R&D باشگاه مشتریان بیمه مارکتینگ انجام گرفته است، یک خانواده چهار نفره تهرانی با درآمد متوسط ۳ تا ۴ میلیون تومان در ماه، با استفاده از تخفیف های ارائه شده توسط این باشگاه، مبلغ متوسط ۳،۷۰۰،۰۰۰ تومان در هر سال، صرفه جویی اقتصادی نموده، در حالی که بابت این مبلغ صرفه جویی، تنها ۶۸،۰۰۰ تومان پرداخت کرده است! (جزئیات این محاسبات را در بخش «فواید برای بیمه گذاران شما» مطالعه نمایید)

خدمات باشگاه مشتریان بیمه مارکتینگ؛ یک «بیمه درمان تکمیلی» متفاوت از آنچه تاکنون می شناختید:

اسطوره جهانی فروش بیمه های عمر «دکتر مهدی فخارزاده» در مصاحبه ها و کتاب های خود، بیش از هر جمله دیگری، این جمله را تکرار می کند: «باید در دل هر مشکلی به دنبال فرصتی بود… فرصت ها تقریباً همیشه خود را در لباس مبدل مشکلات پدیدار می کنند!» این همان اصلی است که «ناپلئون هیل» نیز در کتاب «بیندیشید و ثروتمند شوید…» بارها به اشکال مختلفی به آن اشاره نموده است.

اما این موضوع چه ارتباطی به خدمات باشگاه مشتریان بیمه مارکتینگ دارد؟!

حتماً می دانید که امروزه، یکی از فراگیرترین انواع بیمه نامه، بیمه درمانی تکمیلی می باشد. بیمه ای با یکی از بالاترین ضرایب نفوذ در میان کارمندان و کارکنان ادارات، مؤسسات، اُرگان ها و شرکت های بزرگ…

اما متأسفانه این بیمه نامه، در کنار بالاترین ضریب نفوذ، صاحب بالاترین ضریب نارضایتی بیمه گذاران و بیمه شدگان نیز می باشد. آنچنان که اگر به یکی از این ادارات یا مؤسسات جهت معرفی و عرضه بیمه عمر پیشنهادی خود مراجعه کنید، همه ادعاهای شما را با سنگ محک بیمه درمان تکمیلی خودشان می سنجند و نتیجه چنین قیاس و محکی از قبل مشخص است!

در طول سه چهار سال گذشته، دائماً به این موضوع اندیشیده ایم که در دل چنین موج عظیمی از نارضایتیِ کارمندان نسبت به بیمه های درمان تکمیلی که اتفاقاً یکی از ضررده ترین و دردسرزا ترین رشته های بیمه ای در کشور ما می باشد، چه فرصتی نهفته است؟!

برای پاسخ به این پرسش، بیایید فرض کنیم یک شرکت بیمه اعلام می کند که از همین فردا صبح، تمامی پوشش های بیمه درمان تکمیلی خود را به جای روش مرسوم، به روش زیر به بیمه گذاران و بیمه شدگان خود عرضه می دارد:

 • دیگر سقفی برای هزینه های درمانی وجود ندارد!
 • مبالغ خسارت را به میزان ۵۰ درصد از هر مبلغی که مشتری هزینه کرده را نه در زمانی نامعلوم در آینده، بلکه درست در لحظه پرداخت هزینه درمانی به پزشک می پردازد!
 • خدمات درمانی، توسط بهترین و با سابقه ترین مراکز درمانی موجود ارائه می شود!
 • حق بیمه به جای مبالغ ۲۰۰ یا ۳۰۰ هزارتومان، تنها ۶۸ هزارتومان برای یک سال است!
 • اگر بیمه شده از خدمات درمانی عرضه شده توسط پزشک، رضایت خاطر نداشت، شرکت بیمه مذکور، تا زمان جلب رضایت بیمه شده، خدمات درمانی را به شکل رایگان توسط یک پزشک دیگر (به انتخاب خود مشتری!) به وی عرضه می دارد!
 • علاوه بر ارائه تخفیف ۵۰ درصدی خدمات درمانی، بیمه شده می تواند ۵۰ درصد مابقی هزینه درمانی خود را با دریافت وام درمان به شکل اقساطی بپردازد!
 • کلیه پرسنل اُرگان یا سازمان مربوطه، توسط شرکت بیمه مذکور، به صورت رایگان چکاپ پزشکی می شوند!
 • و حتی شرکت بیمه مذکور، یک مطب پزشکی و دندانپزشکی با کلیه تجهیزات مربوطه و یک پزشک یا دندانپزشک مستقر در مطب را در محل آن سازمان یا اُرگان به شکل رایگان راه اندازی می نماید!
 • همانند بیمه درمان تکمیلی، شما به عنوان یک نماینده، کارگزار یا شرکت خدمات بیمه، بابت عرضه این خدمات به پرسنل اُرگان یا سازمان مربوطه، کارمزد (پاداش فروش) به مراتب بیشتری نسبت به کارمزد بیمه درمان تکمیلی دریافت خواهید نمود!

در جدول زیر، مقایسه ای اجمالی میان بیمه درمان تکمیلی و خدمات درمانی باشگاه مشتریان بیمه مارکتینگ صورت گرفته است:

درصورت داشتن بیمه درمان تکمیلی گروهی درصورت استفاده از خدمات باشگاه مشتریان بیمه مارکتینگ
بیمه درمان تکمیلی صرفاً گروهی بوده و برای اخذ بیمه نامه حداقل ۲۲ نفر از کارکنان یک مجموعه می بایست همزمان با هم اقدام نمایند. خرید انفرادی نیز افزایش چشمگیر نرخ حق بیمه را به دنبال خواهد داشت. افراد می توانند چه به صورت انفرادی و چه به صورت گروهی و بدون در نظر گرفتن خدمات بیمه ای پایه یا تکمیلی، از خدمات درمانی باشگاه مشتریان بیمه مارکتینگ استفاده نمایند.
حق بیمه دندانپزشکی در بیمه های درمان تکمیلی برای هر نفر در سال حدود ۲،۰۰۰،۰۰۰ ریال می باشد. هزینه اشتراک و استفاده از خدمات درمانی باشگاه مشتریان بیمه مارکتینگ (شامل ۱۸ نوع خدمات درمانی علاوه بر دندانپزشکی) در سال فقط ۶۸،۰۰۰ تومان است.
سقف تعهدات دندانپزشکی در بیمه درمان تکمیلی بسیار محدود و برای هر نفر یا هر خانواده به صورت میانگین ۴،۰۰۰،۰۰۰ ریال در سال می باشد. مشترکین باشگاه مشتریان بیمه مارکتینگ، هیچ سقف یا محدودیتی در مبلغ و دفعات استفاده از مراکز درمانی طرف قرارداد باشگاه ندارند.
افراد بالای ۶۵ سال می بایست ۱/۵ برابر و افراد بالای ۷۰ سال باید ۲ برابر حق بیمه بیشتری در بیمه های درمان تکمیلی بپردازند. در باشگاه مشتریان بیمه مارکتینگ هیچگونه محدودیت سنّی یا اضافه نرخ برای مشترکین وجود ندارد.
بیمه شدگان درمان تکمیلی می بایست کلیه هزینه های معالجات را در ابتدا پرداخت نموده و مدارک آن را به شرکت بیمه، تحویل و پس از طی مراحل اداری و بروکراسی، درصورت تأیید شرکت بیمه مذکور، غرامت دریافت نمایند. مشترکین خدمات درمانی باشگاه مشتریان بیمه مارکتینگ صرفاً سهم خود را از هزینه معالجات بر اساس تعرفه باشگاه پرداخت می نمایند و نیازی به طی مراحل اداری و تأییدیه و… ندارند. به عبارت دیگر، تخفیف در همان زمان پرداخت هزینه های درمانی ارائه می شود.
عدم ارائه برخی خدمات تخصصی دندانپزشکی از قبیل اُرتودنسی، ایمپلنت، جراحی های زیبایی، جراحی های لثه و… بیش از ۱۱۲ نوع خدمات درمانی دندانپزشکی و صدها نوع خدمات درمانی در رشته های دیگر در باشگاه مشتریان بیمه مارکتینگ بدون هیچگونه محدودیتی عرضه می شود.

.

تمام آنچه در بالا به آن اشاره شد، دقیقاً همان چیزی است که توسط باشگاه مشتریان بیمه مارکتینگ، عرضه می شود. بدینگونه خواهید توانست از قدرت موج نارضایتی عمیق کارمندان اُرگان ها، سازمان ها، ادارات و شرکت های بزرگ، به نفع عرضه کارت های تخفیف باشگاه مشتریان بیمه مارکتینگ به عنوان یک مکمل (یا حتی یک جایگزین) برای بیمه های درمان تکمیلی آنها، نهایت بهره را ببرید…

و این همان فرصتی در لباس مبدل است که در دل مشکلی به نام نارضایتی عمومی کارمندان از بیمه های درمان تکمیلی وجود دارد…

***********************

»» ورود به وبسایت باشگاه مشتریان بیمه مارکتینگ ««

حال که تقریباً با نمای کلی خدمات باشگاه مشتریان بیمه مارکتینگ آشنا شدید اجازه دهید تا به یک سؤال مهم و اساسی نیز پاسخ دهیم: «آیا این امکان وجود دارد که پزشکان یا مراکز درمانی طرف قرارداد این باشگاه، در زمان مراجعه مشترکین به آنها، در ابتدا نرخ هزینه ها را بالاتر از نرخ واقعی اعلام کنند تا پس از کسر تخفیف باشگاه، همان نرخ هزینه پایه و اولیه از مشترک اخذ شود؟!»

خبر خوب اینکه یکی از تفاوت های عمده باشگاه مشتریان بیمه مارکتینگ با سایرین این است که نرخ تمامی هزینه های درمانی، به صورت مکتوب، هم در وبسایت باشگاه و هم در اپلیکیشن عمومی باشگاه درج شده است. همچنین شما می توانید اپلیکیشن اختصاصی نمایندگی، کارگزاری یا شرکت خدمات بیمه خود را که از سوی باشگاه مشتریان بیمه مارکتینگ برای شما طراحی و ساخته خواهد شد، در اختیار بیمه گذاران و بیمه شدگان خودتان قرار دهید.

در این اپلیکیشن، نرخ کلیه خدمات درمانی درج گردیده است و از آن مهم تر، با هر تغییری در نرخ ها، فوراً به روز رسانی می شود! این نرخ، مطابق قرارداد رسمی باشگاه با مراکز درمانی طرف قرارداد ما، مورد توافق قرار گرفته و تمامی مراکز، ملزم به رعایت آن هستند. بنابراین با چنین سیستم جامعی جهت استعلام نرخ، تمامی نگرانی ها بابت تداخل نرخ ها مرتفع می گردد.

***********************

حال ببینیم با توجه و تکیه بر تمامی آنچه تاکنون گفته شد، شما به عنوان یک نماینده، کارگزار یا شرکت خدمات بیمه با عضویت در این باشگاه و با ارائه خدمات آن به بیمه گذاران و بیمه شدگان بالفعل و بالقوه خودتان، چگونه به هر سه سؤال مهم و اساسی فوق، پاسخ هایی قانع کننده می دهید:

۱) چرا مردم باید به جای اینکه پول های خود را در بانک ها سرمایه گذاری و سپرده گذاری کنند، از شما بیمه عمر بخرند؟!

با تکیه بر خدمات باشگاه مشتریان بیمه مارکتینگ، پاسخ به این سؤال، بیش از هر زمان دیگری، اقناع کننده خواهد بود. زیرا علاوه بر بهره مندی از پوشش های بی نظیر و منحصر به فرد بیمه عمر، در هر سال، تا چند برابر حق بیمه پرداختی، صرفه جویی مالی برای بیمه گذاران شما به عمل می آید. به طور مثال بیمه گذار شما با پرداخت ۱،۰۰۰،۰۰۰ تومان سالیانه بابت حق بیمه عمر، ۳،۷۰۰،۰۰۰ تومان صرفه جویی مالی خواهد داشت و این یعنی خرید یک بیمه عمر با هزینه ۸۰،۰۰۰ تومان در ماه، مساوی است با تولید درآمد ۳۰۰،۰۰۰ تومان در ماه برای بیمه گذار شما… و بدیهیست که هیچ عقل سلیمی، چنین پیشنهادی را رد نخواهد کرد!

۲) چرا مردم باید یک شبه، بر بی اعتمادی ذاتی خودشان به صنعت بیمه غلبه کنند و رو به خرید بیمه، آن هم از نوع بیمه عمر بیاورند که در واقع، قولی برای ۲۰ یا ۳۰ سال دیگر است؟!

بیایید فرض را بر این بگذاریم که صنعت بیمه و بیمه عمر قرار است در ازای مبالغ حق بیمه ای که از مشتری دریافت می نماید، هیچ خدمت، پوشش و اندوخته ای در آینده به مشتری پرداخت نخواهد کرد… (که البته همه ما می دانیم اینطور نیست)

اما حتی اگر این فرض محال هم اتفاق بیفتد، باز هم مشتری، ضرر نخواهد کرد. بله! همانطور که در مثال بالا، خودتان نیز متوجه شده اید، مشتری در ازای هر ۱،۰۰۰،۰۰۰ تومان حق بیمه ای که می پردازد، ۳،۷۰۰،۰۰۰ تومان در سال، صرفه جویی اقتصادی کرده است. به این ترتیب، نه تنها به این فرض محال، پاسخی قانع کننده داده اید، بلکه قول ۲۰ تا ۳۰ ساله بیمه عمر را برای مشتری به زمان حال آورده اید و به محض خرید بیمه نامه، از ابتدای همان ماه و هر ماه، مبلغ ۳۰۰،۰۰۰ تومان را به جیب مشتری خود بازگردانده اید…! بدیهیست که حتی بدبین ترین و شکّاک ترین مشتریان امروزی نیز با چنین منطقی، اقناع خواهند شد.

۳) چرا مردم به جای خرید بیمه عمر از صدها یا هزاران نماینده بیمه دیگر که همین بیمه نامه را گاهی حتی با پوشش ها و نرخ سودهای بالاتر و بهتر می فروشند، از شما بخرند؟!

بعید می دانیم که با مطالعه تمامی توضیحات فوق، دیگر نیازی به پاسخ ما به این سؤال باشد. حال شما بگویید که با ارائه خدمات باشگاه مشتریان بیمه مارکتینگ، چرا مردم باید از شما و نه از نمایندگان دیگری که فاقد چنین مزیت رقابتی هستند، بیمه نامه بخرند؟!

**********************

بر اساس تمامی توضیحات فوق، می توان نتیجه گرفت که طرح باشگاه مشتریان بیمه مارکتینگ، نه یک پروژه بُرد-بُرد بلکه یک پروژه بُرد-بُرد-بُرد-بُرد است! حتماً می پرسید چگونه؟!

پاسخ این است:

۱) در این طرح، شما به عنوان یک بیمه گر نسبت به رقبای خود برنده اید.

۲) مشتری شما به دلیل صرفه جویی اقتصادی، برنده اند.

۳) مراکز درمانی/رفاهی طرف قرارداد باشگاه به دلیل افزایش مشتری برنده اند.

۴) ما نیز به عنوان ارائه دهنده این خدمات، برنده ایم.

و این تضمین و گارانتی موفقیت بلندمدت باشگاه مشتریان بیمه مارکتینگ از یکسو و موفقیت تضمین شده شما به عنوان یک نماینده، کارگزار یا شرکت خدمات بیمه از سوی دیگر می باشد…

حال به نظر می رسد حلقه گمشده صنعت بیمه، هم اکنون در دستان شماست…!!!

********************

»» ورود به وبسایت باشگاه مشتریان بیمه مارکتینگ ««

بازتاب از سایت

دیدگاهتان را بنویسید