ثبت نام در وبینار «چگونه به مشتریان لجباز، بیمه عمر بفروشیم؟!!!» آغاز شد... اطلاعات بیشتر و ثبت نام...

Arrow up
Arrow down
Google+
Bm
ورود اعضاء

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار
پرینت

دوره تخصصی غیر حضوری "نخبگان فروش بیمه عمر"

مدیر سایت   .   دوره تخصصی غیر حضوری "نخبگان فروش بیمه عمر"

زمانی که مشغول ثبت نام برای اولین مَسترکلاس اصول و فنون مذاکره حرفه ای در فروشندگی بیمه های عمر بودیم و همچنین در طول برگزاری بیش از 14 نوبت دوره جامع آموزش بازاریابی بیمه های عمر، بارها و بارها درخواست هایی از سوی نمایندگان (مخصوصاً از شهرستان ها) دریافت نمودیم مبنی بر اینکه به دلایل مختلف از جمله بُعد مسافت و عدم توانایی مالی کافی برای پوشش هزینه های ثبت نام و رفت و آمد به تهران و... قادر به ثبت نام در دوره ها و کارگاههای حضوری بیمه مارکتینگ نمی باشند!

از طرف دیگر، ما قبلاً در مجموعه بیمه مارکتینگ، یک دوره منحصربه فرد 176 ساعته طراحی کرده بودیم که در هفته های اخیر بر سر نحوه برگزاری این دوره، ساعتها به بحث و بررسی پرداختیم...

حال بسیار خوشوقتیم از اینکه اعلام کنیم مجموعه بیمه مارکتینگ تصمیم گرفته تا به جای برگزاری این دوره 176 ساعته به صورت حضوری (که قطعاً به دوره پُرطرفداری نیز تبدیل می شد) به احترام درخواست های بی شمار کاربران وبسایت بیمه مارکتینگ، این دوره را تحت عنوان "نخبگان فروش بیمه عمر" برای اولین بار در کشور، به صورت غیرحضوری و از طریق سیستم "ویدیو کنفرانس" برگزار نماید.

این دوره 176 ساعته، در سیستم آموزشی غیرحضوری بیمه مارکتینگ، به 11 زیرمجموعه 16 ساعته تقسیم گردیده است. به عبارت دیگر، ما این دوره را در 11 فاز پُشت سر هم به شما ارائه می کنیم. (11 فاز و هر فاز 16 ساعت است).

تفاوت این 11 فاز غیرحضوری با وبینارهای قبلی که تاکنون برگزار نموده ایم در مدت زمان، تعداد جلسات و محتوای کلی آن است. در وبینارهای قبلی، هر جلسه، حداکثر به مدت 3 ساعت برگزار می شد و صرفاً یک موضوع "موردی" تدریس می گردید. اما در دوره غیرحضوری "نخبگان فروش بیمه عمر" یک دوره به مدت 176 ساعت در قالب 11 فاز 16 ساعته، برگزار می شود! در هر فاز، یک موضوع مشخص، به صورت مفصل از 0 تا 100 به مدت 16 ساعت (4 جلسه 4 ساعته) تدریس می شود.

تمام سعی ما بر این است تا هر فاز، با فاصله زمانی مشخصی از فاز قبلی، برگزار شود. تلاش می کنیم که هر فاز، دقیقاً یکماه پس از برگزاری آخرین جلسه فاز قبلی، برگزار شود. بنابراین پیش بینی می کنیم که کل این دوره 176 ساعته، تقریباً 22 تا 24 ماه به طول انجامد. به عبارت دیگر، در صورتی که در تمام فازهای 11 گانه این دوره شرکت کنید، بیمه مارکتینگ به مدت دوسال آینده در کنار شما خواهد بود! و...

یادتان باشد که ما در کنارتان هستیم تا شما بیشتر بفروشید...

باتشکر

گروه آموزش و مشاوره بیمه مارکتینگ

******************************************

پاسخ به دو سؤال مهم کاربران وبسایت بیمه مارکتینگ:

سؤال: همانطور که در توضیحات نوشته اید، دوره نخبگان فروش بیمه عمر، درواقع یک دوره 176 ساعته است که به 11 فاز 16 ساعته تقسیم شده است. آیا مطالب هر فاز، پیش نیاز مطالب فاز بعدی می باشد؟ به عبارت دیگر، اگر من به هر دلیلی نتوانم در یکی از فازها، شرکت کنم، دیگر قادر به حضور مؤثر در فازهای بعدی نخواهم بود؟!

پاسخ: هیچ یک از فاز های یازده گانه دوره نخبگان فروش بیمه عمر پیش نیاز یکدیگر نبوده و مطالب هر فاز، کاملاً مستقل از فاز های دیگر است. لذا چنانچه شما مثلاً در فاز 1 شرکت کنید و سپس چند هفته یا چند ماه بعد، در فاز 7 شرکت کنید، هیچ مشکلی بُروز نمی نماید.

سؤال: اگر من در یک فاز 16 ساعته ثبت نام کنم و بعد، به هر دلیلی نتوانم در ساعت مقرر، مقابل کامپیوتر بنشینم و در کلاس آنلاین، حضور یابم، مطالب را از دست خواهم داد؟!

پاسخ: خیر! شما حتی درصورت عدم حضور در روز و ساعت تعیین شده برای هر کلاس، می توانید لینک دانلود فایل صوتی و اسلایدهای آن کلاس را دقیقاً 5 روز کاری پس از برگزاری کلاس، دریافت نمایید. به عبارت دیگر، چه در تاریخ و ساعت مقرر، در کلاس درس آنلاین حضور داشته باشید و چه حضور نداشته باشید، لینک دانلود محتوای کلاس و اسلایدهای آن را دریافت خواهید کرد. بنابراین، هیچگونه جای نگرانی بابت عدم حضور شما در ساعت مقرر وجود ندارد.

******************************************

هم اکنون ثبت نام فاز اول دوره غیرحضوری "نخبگان فروش بیمه عمر" آغاز گردیده است!

با کلیک بر روی دکمه زیر، اطلاعات کاملی از فاز اول و نحوه ثبت نام در آن را دریافت می کنید...

اطلاعات بیشتر درباره فاز اول دوره

******************************** 

ارسال نظر